Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo sīkfailu politiku ("sīkfailu politika", "politika"), pirms sākat izmantot Lente.lv tīmekļa vietni ("vietne", "pakalpojums"), ko pārvalda Lente.lv ("mēs", "mūs", "mūsu").

Kas ir sīkfaili?

Sīkdatnes ir vienkārši teksta faili, ko tīmekļa vietnes serveris saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Katra sīkdatne ir unikāla jūsu tīmekļa pārlūkprogrammai. Tā saturēs anonīmu informāciju, piemēram, unikālu identifikatoru, tīmekļa vietnes domēna nosaukumu un dažus ciparus un ciparus.

Kādus sīkfailu veidus mēs izmantojam?

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes ļauj mums piedāvāt jums vislabāko iespējamo pieredzi, piekļūstot mūsu tīmekļa vietnei, pārvietojoties tajā un izmantojot tās funkcijas. Piemēram, šīs sīkdatnes ļauj mums atpazīt, ka esat izveidojis kontu un esat pieteicies šajā kontā.

Funkcionalitātes sīkfaili

Funkcionalitātes sīkfaili ļauj mums darbināt vietni atbilstoši jūsu izdarītajām izvēlēm. Piemēram, mēs atpazīsim jūsu lietotājvārdu un atcerēsimies, kā jūs pielāgojāt vietni turpmāko apmeklējumu laikā.

Analītiskās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj mums un trešo pušu dienestiem vākt apkopotus datus statistikas vajadzībām par to, kā mūsu apmeklētāji izmanto vietni. Šīs sīkdatnes nesatur personisku informāciju, piemēram, vārdus un e-pasta adreses, un tās tiek izmantotas, lai palīdzētu mums uzlabot tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi.

Kā dzēst sīkfailus?

Ja vēlaties ierobežot vai bloķēt mūsu tīmekļa vietnē iestatītās sīkdatnes, to varat izdarīt, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Varat arī apmeklēt tīmekļa vietni www.internetcookies.com, kurā ir sniegta izsmeļoša informācija par to, kā to izdarīt dažādās pārlūkprogrammās un ierīcēs. Tur atradīsiet vispārīgu informāciju par sīkfailiem un sīkāku informāciju par to, kā dzēst sīkfailus no savas ierīces.

Saziņa ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo politiku vai mūsu sīkdatņu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums.