Cicipass un Alkarass četros setos sasniedz trešo kārtu Parīzē

Cicipass un Alkarass sasniedz trešo kārtu Parīzē

Francijas Atklātā tenisa čempionāta jeb ''French Open'' trešo kārtu ar uzvarām četros setos šodien sasniedza grieķis Stefanoss Cicipass (ATP 9.) un spānis Karloss Alkarass (ATP 3.).

Cicipass uzvar četros setos

Stefanoss Cicipass bija spēcīgs savā mačā, uzvarot četros setos un tulumtē ar rezultātu 3-1. Viņš bija neatlaidīgs un parādīja lielisku spēli, lai gūtu uzvaru un iekļūtu trešajā kārtā.

Alkarass aplaizīts ar spēcīgu pretinieku

Karloss Alkarass cīnījās savā mačā pret spēcīgo pretinieku, taču neizdevās viņam pārspēt savu konkurentu. Ar rezultātu 1-3 viņš zaudēja maču un savu iespēju tikt tālāk turnīrā.

Priekšskatījums nākamajai kārtai

Tā kā Cicipass un Alkarass ir sasniedzis trešo kārtu, viņiem nākamajā posmā būs jāmērojas ar vēl spēcīgākiem pretiniekiem. Turnīrs turpinās, un skatītāji var sagaidīt vēl aizraujošus un intensīvus mačus Parīzes smilšu kortos.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz Sportacentrs portāla informāciju.