• 2024. gada 2. jūlijs 20:54
  • Delfi
  • 24

Dominējošā Nīderlande sasniedz "Euro 2024" ceturtdaļfinālu

Demonstrējot augstas kvalitātes uzbrukuma futbolu, Eiropas čempionāta finālturnīra ceturtdaļfinālu otrdien, 2. jūlijā, sasniedza Nīderlandes izlase.

Nīderlandes izlases sniegums

Nīderlande bija nepārspējama pret pretiniekiem no Somijas, uzvarot ar rezultātu 4:0. Komandas rindās spilgtu sniegumu sniedza uzbrucēji Memphis Depay un Frenki de Žongs.

Nākamais posms

Nākamais uzdevums Nīderlandes izlasei būs ceturtdaļfināls, kurā tiksies ar vienu no citām grupu uzvarētājām. Komanda ir apņēmusies turpināt uzvaru gājienu un sasniegt Eiropas čempionāta fināla posmu.

Futbola fanu reakcija

Nīderlandes izlases sniegums izraisīja lielu prieku un lepnumu futbola fanu vidū. Daži vērtēja spēlētāju individuālo sniegumu, savukārt citi atzina komandas kopējo spēli un stratēģiju.

Eiropas futbola čempionāta vēsture

Eiropas futbola čempionāts ir viens no prestižākajiem futbola turnīriem pasaulē, kurā piedalās labākās Eiropas valstu futbola izlases. Nīderlande ir cīnījusies par čempionāta titulu vairākas reizes un ir iekārtusi vieta ceturtdaļfinālā šajā izdevumā.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz Delfi portāla informāciju.