Latvijas U20 handbolisti pieveic Lietuvu un tiek pusfinālāHandbols — Izlases
Foto un virsraksts: Sportacentrs

Latvijas U20 handbolisti pieveic Lietuvu un tiek pusfinālā

Latvijas U20 handbolisti uzvar Lietuvu

Latvijas U20 handbola izlase šodien Kosovas galvaspilsētā Prištinā notiekošajā B divīzijas Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla cīņā pārliecinoši pieveica Lietuvas jaunatnes izlasi ar rezultātu 43:31. Spēles laikā latviešu komanda parādīja lielisku spēli un pārspēja savus pretiniekus gandrīz katrā spēles posmā.

Uz priekšu pusfinālā

Pēc veiksmīgās uzvaras pār Lietuvas izlasi, Latvijas U20 handbolisti turpinās ceļu uz uzvaru B divīzijas Eiropas čempionātā. Pusfinālā viņi spēlēs pret vai nu Somijas vai Turcijas jauniešiem. Komandas galvenais mērķis ir sasniegt finālu un paņemt godalgu savai valstij. Pašlaik Latvijas jaunie handbolisti ir ļoti motivēti un gatavi cīnīties līdz pat pēdējam spēles minūtei, lai sasniegtu savu mērķi un radītu vēlēto reputāciju Latvijas handbola pasaulē. Pusfināls solās būt emocionāla un aizraujoša cīņa, un mēs nevaram sagaidīt, lai redzētu, kā Latvijas komanda tiks galā ar savu nākamo pretinieku.