• 2024. gada 6. jūlijs 23:57
  • TV3
  • 39

Nīderlandes izlase uzvar sīksto Turciju un EČ labāko četriniekā atgriežas pēc 20 gadu pārtraukuma

Nīderlande uzvar sīksto Turciju EČ ceturtdaļfinālā

Nīderlandes vīriešu futbola izlase sestdien Berlīnē Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā ar rezultātu 2:1 pārspēja Turciju. Šis bija svarīgs uzvara Nīderlandes izlasei, jo tā pēc 20 gadu pārtraukuma atgriezās EČ labāko četriniekā.

Nīderlande rāda spēcīgu spēli

Nīderlandes izlase parādīja spēcīgu un koncentrētu spēli ceturtdaļfinālā pret Turciju. Spēlētāji izcēlās ar labu sadarbību un precizitāti, kas ļāva viņiem gūt vajadzīgos vārtus un guvumus.

Prieks par atgriezienu EČ labāko četriniekā

Atgriešanās EČ labāko četriniekā pēc 20 gadu pārtraukuma ir liels prieks Nīderlandes futbola faniem. Šī uzvara pierāda, ka Nīderlandes izlase ir spēcīga un gatava cīņai par čempionu titulu EČ. Futbola pasaule ar nepacietību gaida turpmākos izrādes no Nīderlandes izlases un vēro cik tā spēj sasniegt šajos čempionātos.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz TV3 portāla informāciju.