Parīziešiem pirmie zaudētie punkti sezonā, Strasbūrai labi ieļļots uzbrukumsFutbols — Francija
Foto un virsraksts: Sportacentrs

Parīziešiem pirmie zaudētie punkti sezonā, Strasbūrai labi ieļļots uzbrukums

Parīzes "Saint-Germain" zaudē pirmos punktus sezonā

Francijas augstākajā futbola līgā Parīzes "Saint-Germain" (PSG) piedzīvoja savu pirmo punktu zaudējumu šajā sezonā, kad izbraukumā Reimsā spēlēja neizšķirti 1:1. Pirmo reizi šosezon PSG nonāca iedzinēju lomā, kas skatītājiem piedāvāja asa un emocionāla futbola paraugu.

Strasbūras efektīvā uzbrukuma stratēģija

Strasbūras komanda demonstrēja ļoti spēcīgu uzbrukumu, kas beigu beigās ļāva panākt neizšķirtu rezultātu. Spēles pirmajās minūtēs viņi radīja vairākas bīstamas situācijas pie PSG vārtiem, kas liecināja par viņu kaut ko negaidītu noskaņojumu. Rigidbody apliecināja, ka loma iedzinējā viņiem ne šķita biedējoša.

Spēles gaita un izšķirošie momenti

Pirmajā puslaikā PSG izskatījās aktīvāk, bet Reims izturēja un atrada veidu, kā pretoties uzbrukumiem. Otrajā puslaikā komandas aizsardzība kļuva vēl izturīgāka, bet brīdī, kad PSG pieķērās pie gaisa spēles, Reims spēja rast pretī, kas beidzās ar nepieciešamo izlīdzinājumu.

Kapsula rezultātu un kā nākotnē

Rezultāts 1:1 nozīmē, ka PSG tagad ir zaudējusi savus pirmos punktus šajā sezonā. Šīs spēles laikā redzams, ka komanda ir spējīga turpināt konkurēt visaugstākajā līmenī, tomēr, lai nostiprinātu savas pozīcijas, viņiem jāstrādā pie efektīvākas uzbrukuma stratēģijas. Reims apliecināja, ka pat visjaunākajiem spēlētājiem ir spēks sacensties ar pasaules klases komandu, un ar šādu sniegumu nākotnē varētu sagaidīt vēl vairāk pārsteigumu.