Revolucionārs brīdis – viņi ir atrasti! Aprēķināts, cik ilgi aizņemtu brauciens uz šo planētu ar auto no ZemesĀrzemēs
Foto un virsraksts: LA
  • 2025. gada 19. aprīlis 17:10
  • LA
  • 22

Revolucionārs brīdis – viņi ir atrasti! Aprēķināts, cik ilgi aizņemtu brauciens uz šo planētu ar auto no Zemes

Revolucionārs atklājums Kembridžas universitātē

Zinātnieki no Kembridžas universitātes ir veikuši nozīmīgu soli astroloģijas jomā, atklājot līdz šim spēcīgākos pierādījumus, kas liecina par iespējamu citplanētiešu dzīvību uz eksoplanētas K2-18b. Šis planētas atklājums ir radījis jaunas cerības attiecībā uz smalkām dzīvības formām ārpus mūsu Zemes.

K2-18b: Planēta, kas iemieso cerības

K2-18b atrodas Lauvas zvaigznājā, 124 gaismas gadu attālumā no Zemes. Šis attālums ir aptuveni 1,12654 kvadriljoni kilometru jeb 1 126 540 800 000 000 kilometru. Līdz ar šo atklājumu rodas jautājums – vai cilvēki kādreiz spēs apmeklēt šo planētu, ja uz tās tiešām pastāv dzīve?

Brauciens uz K2-18b: cik ilgi tas aizņemtu?

Zinātnieki ir izstrādājuši aprēķinus, kas ļauj izprast, cik ilgu laiku aizņemtu ceļojums uz K2-18b, ja hipotētiski ceļotu ar auto. Protams, šāds ceļojums nav iespējams, tomēr ar šī brīža automobiļiem, brauciens aizņemtu astronomisku laiku – apmēram 30 miljonus gadu! Šie dati liecina par milzīgām grūtībām, ar kādām mēs saskarsimies, mēģinot izpētīt un apmeklēt citas planētas.

Perspektyvas un nākotnes izpēte

Lai tiek uzsāktas ceļojumi uz tālām planētām, būs nepieciešamas revolucionāras tehnoloģijas un jauni transporta līdzekļi. Tomēr Kembridžas universitātes atklājums var likt domāt par potenciālām nākotnes misijām, kas varētu mūs tuvāk noved pie sapņa par dzīvību uz citām planētām. Ar katru jauno atklājumu zinātnieki tuvāk nonāk atbildēm par mūsu Visumu un tajā esošo dzīvību.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz LA portāla informāciju.
Oriģinālo rakstu tu vari atrast šeit

Citas ziņas