"Riga" telpu futbolisti tiek pie otrās uzvaras Čempionu līgāFutbols — Telpu futbols
Foto un virsraksts: Sportacentrs

"Riga" telpu futbolisti tiek pie otrās uzvaras Čempionu līgā

Uzvara Čempionu līgā

“Riga” telpu futbolisti ceturtdien, 24. oktobrī, turpināja savu veiksmīgo gaitu UEFA telpu futbola Čempionu līgā, izcīnot otro uzvaru grupu turnīrā. Rīgā notiekošās cīņas rezultātā viņi ar 3:1 (1:0) pārspēja Nīderlandes komandu Rermondas “Tigers”.

Pirmais puslaiks

Mača pirmā puse Rīgas komandai izvērtās par veiksmīgu, jo jau 12. minūtē viņiem izdevās gūt pirmos vārtus. “Riga” demonstrēja pārliecinošu sniegumu, kontrolējot spēles ritmu un radot vairākus bīstamus momentus.

Otrā puslaika cīņa

Otrajā puslaikā Nīderlandes komanda centās atspēlēties, tomēr Rīgas aizsardzība izturēja spiedienu. Pāris reizes, pretinieki izdevās tuvoties vārtiem, tomēr “Riga” vārtsargs izpildīja vairāku svarīgu glābšanu. Spēles beigās “Riga” izdevās vēl divas reizes gūt vārtus, nodrošinot uzvaru ar 3:1.

Nākamās spēles gaidas

Šī uzvara ne tikai stiprina “Riga” pozīcijas grupā, bet arī vairo komandas pārliecību turpmākajām cīņām. Nākamā spēle būs īpaši nozīmīga, jo tā ļaus komandai cīnīties par vietu izslēgšanas spēlēs. Skatītāji ar nepacietību gaida, kā tālāk attīstīsies “Riga” ceļš šajā prestižajā turnīrā.