Šilovam auksta duša trešās trešdaļas ievadā, Vankūvera uzvar un sasniedz 100 punktusHokejs — NHL — Teodors Bļugers
Foto un virsraksts: Sportacentrs

Artūrs Šilovs piedzīvo aukstu dušu trešās trešdaļas sākumā

Šīs nedēļas sasniegumu sarakstā ir arī Latvijas hokeja vārtsargs Artūrs Šilovs, kurš nesaņēma vieglu uzdevumu savā pirmajā NHL regulārā sezonas spēlē. Trešās trešdaļas sākumā "Canucks" cīņā pret "Ducks" Šilovs izturēja auksto dušu, bet nespēja novērst otrās vārtu sērijas gūšanu pretiniekiem.

Vankūveras "Canucks" uzvar devītajā mājas spēlē pēc kārtas

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ilgsti spēku deviņu mājas spēļu virkni ar uzvaru (3:2) pār Anaheimas "Ducks" noslēdza Vankūveras "Canucks". Šajā spēlē izcilu sniegumu parādīja arī Artūrs Šilovs, kurš pirmoreiz šosezon sargāja "Canucks" cietokni. Ar šo uzvaru Vankūvera sasniedza 100 punktu slieksni šajā sezonā.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz Sportacentrs portāla informāciju.