• TV3
  • 15

Spāņi otrajā puslaikā saplosa Gruziju un tiksies ar Vāciju

Spāņi uzvar Gruziju un gatavojas ceturtdaļfinālam

Spānijas vīriešu futbola izlase svētdien astotdaļfinālā ar rezultātu 4:1 uzvarēja Gruziju, ieņemot pārliecinošu pozīciju Eiropas čempionāta turnīrā.

Tiksies ar Vāciju ceturtdaļfinālā

Pēc uzvaras pret Gruziju, Spānija tagad gatavojas saskarties ar Vāciju ceturtdaļfinālā. Šis būs liels pārbaudījums Spānijas izlasei, jo Vācija ir viena no stiprākajām komandām Eiropas futbolā.

Gaidāms interesants spēle

Spānijai un Vācijai tiek prognozēta interesanta un nedaudz deganta spēle ceturtdaļfinālā. Abas komandas būs motivētas izrādīt labāko sniegumu un cīnīties par vietu nākamajā posmā.

Futbola līdzjutējiem jāsagaidās emocionālam izrādījumam

Futbola līdzjutējiem no visām pasaules būs iespēja baudīt spēli starp Spāniju un Vāciju ceturtdaļfinālā. Sagaidāms, ka tas būs emocionāls un aizraujošs priekšnesums, kurā abi pretinieki centīsies uzvarēt un virzīties tālāk turnīrā.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz TV3 portāla informāciju.