Vekiča un Paolīni pirmoreiz sasniedz Vimbldonas pusfinālu

Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā turpinās Vimbldonas čempionāts. Sieviešu turnīrā šodien notika pirmie 1/4 fināli, kur uzvarēja horvātiete Donna Vekiča un itālieti Džasmīna Paolīni.

Donna Vekiča pārspēja savu pretinieci ar rezultātu 6-4, 6-3, bet Džasmīna Paolīni izcīnīja savu vietu pusfinālā ar rezultātu 7-6, 6-4. Šis ir pirmais reizes, kad kāda no šīm tenisistes sasniedz pusfinālu Vimbldonā, tāpēc abi sasniegumi ir liels solis uz priekšu šīm sportistes karjerās.

Vekiča un Paolīni ne tikai parādīja izcilu spēli šodienas sacensībās, bet arī izraisīja lielu sajūsmu un lepnumu savu valstu tenisa faniem. Viņas abi tiek uzskatītas par kārtīgām sportistēm, kas pats par sevi ir liels ieguvums tenisam un šīs sacensības kopumā.

Tagad Vekičai un Paolīni būs iespēja cīnīties par savu vietu finālā un iespējams kļūt par Vimbldonas čempioni. Šīm jaunajām tenisistēm jau ir lieli panākumi un šī pusfināla vieta ir tikai sākums jaunajiem sasniegumiem un izaicinājumiem viņu karjerā.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz Sportacentrs portāla informāciju.