• Delfi
  • 19

Video skaties šeit

Latvijas hokeja izlase svin uzvaru pret Slovākiju

Latvijas hokeja izlase rīkojās brīnumaini un uzvarēja Slovākiju pēc dramatiskās spēles, kas noslēdzās pēcspēles metienos. Spēli noslēdza ar rezultātu 3:2 pēc pārspējamajiem metieniem, nodrošinot Latvijai iespēju cīnīties par vietu ceturtdaļfinālā.

Veiksmīgs "bullītis" un Latvijas turpināšana cīņā

Spēles noslēdzošais moments iestājās ar 26 sekundēm pirms regulārās spēles beigām, kad Latvijas uzbrucējs realizēja veiksmīgo "bullīti". Šis precīzais metiens nodrošināja Latvijas izlasēm uzvaru un turpinājumu cīņā par ceturtdaļfinālu.

Atbalsts no faniem un nākamie soļi

Uzvaras priekā nav šķēršļu, bet Latvijas izlasēm būs jāsaskaras ar vēl grūtākiem pretiniekiem turpmākajās spēlēs. Tomēr ar lielisku formu un spēka demonstrēšanu nav šaubu, ka Latvijas izlase ir gatava turpināt cīņu un sasniegt vērienīgus rezultātus. Atbalsts no faniem un valsts iedzīvotājiem ir būtisks šajā ceļā uz panākumiem.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz Delfi portāla informāciju.