Video skaties šeit

Uzvara ceturtdaļfinālā

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla mačā futbolā "Liepāja" izcīnīja minimālu uzvaru 1:0 pret "AFA Olaine". Spēle norisinājās Liepājas stadionā, kur vietējā komanda demonstrēja labu sniegumu un saglabāja savu cerību par ceļu uz kausa finālu.

Otrā puslaika izšķirošais brīdis

Spēles liktenis tika izšķirts otrajā puslaikā, kad Liepājas komanda spēja izvirzīties vadībā. Šis moments bija izšķirošs, jo "AFA Olaine" centās atspēlēties, taču Liepājas aizsardzība darbojās nepārspējami, neļaujot pretiniekiem gūt vārtus.

Spēles spilgtākie momenti

Lai sniegtu lasītājiem labāku priekšstatu par mača gaitu, piedāvājam spilgtākos momentus no šī ceturtdaļfināla mača. Neatkarīgi no rezultāta, spēle bija emocionāla un pilna asu momentu, kas noteikti atstāja iespaidu uz skatītājiem.

Ceļš uz pusfinālu

Ar šo uzvaru "Liepāja" nodrošināja sev vietu pusfinālā un turpinās cīņu par Latvijas kausu. Komandai ir liels potenciāls, un fani cer uz drīzu panākumu augstākā līmenī. Viss, kas tagad jādara, ir saglabāt šo momentum un noskaņoties uz nākamo izaicinājumu.