• Delfi
  • 16

Video skaties šeit

Latvijas hokeja izlase neizdodas pret Zviedriju

Latvijas hokeja izlase ceturtdaļfinālā vēl vairāk sarežģīja sev iekļūšanu, zaudējot ar 2:7 Zviedrijai. Spēles otrais periods bija it kā "amerikāņu kalniņi" ar diviem goliem 23 sekundēs un trīs goliem 26 sekundēs.

Gaismu neieguvusi Latvijas hokeja izlase

Latviešiem neizdevās panākt kārtējo uzvaru pasaules čempionātā, un cerības uz ceturtdaļfinālu ir samazinājušās. Savukārt Zviedrijas komanda apliecināja savu spēku un kvalitāti.

Spilgti mirkļi spēles laikā

Spēles laikā tika novēroti gan Latvijas, gan Zviedrijas komandu spēcīgie mirkļi, it īpaši spēles otrais periods, kuru varētu raksturot kā eļļas laukumu amerikāņu kalniņos, ar vairākiem uzņēmumiem un ātriem goliem.

Latvijas hokeja izlases nākamais izaicinājums

Pēc šīs negatīvās rezultāta komandai būs jāatrod veids, kā cīnīties un atrast ceļu uz uzvaru nākamajās spēlēs, lai saglabātu cerības uz ceturtdaļfinālu. Turpinot trenēties un uzlabot savas spējas, Latvijas hokeja izlase var panākt labākus rezultātus turpmākajās spēlēs.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz Delfi portāla informāciju.