Jaukto pāru sacensībā Anita Krieķe pārī ar Ernestu Erbu izcīnīja 2.vietu šaušanā ar mazkalibra pistoliSports
Foto un virsraksts: NRA
  • šodien 20:08
  • NRA
  • 2

Eiropas Lapua kausa fināls šaušanā Šveicē

Šodien, 6.oktobrī, Šveicē, Tūnā, norisinājās Eiropas Lapua kausa fināls ātršaušanā ar mazkalibra pistoli. Sacensības pulcēja labākos šāvējus no visas Eiropas, un šoreiz Latvijai bija izcila iespēja pierādīt sevi.

Anita Krieķe un Ernests Erbs izcīna 2.vietu

Jaukto pāru sacensībā Anita Krieķe, pārī ar Ernestu Erbu, izcīnīja 2.vietu. Šis sasniegums apliecina abu šāvēju talantu un apņēmību, kā arī Latvijas šaušanas sporta līmeni starptautiskajā arēnā.

Individuālie rezultāti Latvijas šāvējiem

Individuāli labākos rezultātus demonstrēja Emīls Vasermanis, kurš ar 568 punktiem izcīnīja otro vietu. Ernests Erbs, sašaujot 564 punktus, ierindojās astotajā vietā, savukārt Rihards Zorge ar 562 punktiem palika devītajā pozīcijā. Latvijas komanda uzrādīja ļoti labus rezultātus, apmierinot gan šāvējus, gan atbalstītājus.

Secinājumi un nākotnes perspektīvas

Šī sacensība parādīja Latvijas šāvēju izcilību un spēcīgu komandas garu, kas solina labas izredzes nākamajās sacensībās. Jaukto pāru veiksmīgais sniegums ir solīgs pamats turpmākajām sacensībām un palīdzēs popularizēt šaušanas sportu Latvijā.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz NRA portāla informāciju.