Foto un virsraksts: Sportacentrs

Video skaties šeit

Uzvara viesos

Cēsu "Lekrings" svinēja pārliecinošu uzvaru Latvijas hokeja čempionātā, viesojoties pie "FK Kurši". Spēle noslēdzās ar rezultātu 7:3, un pēc ilgāka laika cēsniekiem beidzot izdevās izcīnīt pirmo uzvaru pamatlaikā šajā sezonā.

Spēles gaita

Maču uzsākot, mājinieki "FK Kurši" ātri guva vārtus un izvirzījās vadībā. Tomēr "Lekrings" neapjuka un ātri atguva pozīcijas, noslēdzot pirmo periodu ar neizšķirtu rezultātu 1:1. Otrajā periodā cēsnieki pārņēma iniciatīvu, un spēles gaitā piebilda vēl sešus vārtus, izveidojot iespaidīgu rezervi.

Piesaistītais fanu atbalsts

Cēsnieku līdzjutēji aktīvi atbalstīja savu komandu, un atmosfēra spēles laikā bija uz zvejojoša. Tas noteikti veicināja "Lekrings" motivāciju un sniegumu laukumā.

Atskatoties uz sezonu

Šī uzvara ir nozīmīga uzvara "Lekrings" komandai, jo tā sniedz cerību, ka komanda var realizēt labākus rezultātus nākamajās spēlēs. Pirmā uzvara pamatlaikā var būt tūkstošiem motivācijas komandas turpmākajām cīņām.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz Sportacentrs portāla informāciju.