Merzļikins savainojuma dēļ izlaiž NHL spēli ar "Sabres"Sports
Foto un virsraksts: JAUNS.LV

Merzļikins savainojuma dēļ izlaiž NHL spēli ar "Sabres"

Merzļikins izlaiž spēli savainojuma dēļ

Elvis Merzļikins, Latvijas vārtsargs, ceturtdien diemžēl savainojuma dēļ nevarēja piedalīties Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā. Kolumbusas "Blue Jackets" bez viņa palīdzības aizvadīja sīvu cīņu ar Bufalo "Sabres".

Spēles iznākums

Neskatoties uz Merzļikina prombūtni, "Blue Jackets" izcīnīja uzvaru ar rezultātu 6:4. Spēle noritēja interesanti, sākot ar pirmo periodu, kurā Kolumbusas komanda ieguva divu vārtu pārsvaru, bet noslēdzot to ar goršo trešo periodu, kurā komandas apmainījās ar vārtiem.

Merzļikina nozīme komandā

Latviešu vārtnes prombūtne bija jūtama, jo Merzļikins šosezon ir bijis stabils spēlētājs, palīdzot savai komandai ar vairākiem izciliem atvairījumiem. Viņa pieredze un prasme ir būtiska "Blue Jackets" centienos izcīnīt uzvaras NHL shēmā.

Nākotnes cerības

Cerams, ka Merzļikins drīz atgriezīsies laukumā un atkal varēs nodrošināt Kolumbusas komandai drošu aizmuguri. Komanda jau izteikusi atbalstu vārtsargam un cer, ka viņš ātri atveseļosies. Hokeja fani gaida viņa atgriešanos un izcilus sniegumus turpmākajās spēlēs.

Šis raksts ir sagatavots, pamatojoties uz JAUNS.LV portāla informāciju.